Zateplení rodinných domů

panelovy dum
 

Zateplení rodinných domů

 

Provádíme komplexní zateplení rodinných domů na klíč. Realizujeme veškeré činnosti s nimiž maximalizujete energetické úspory v domě:

  • zateplení fasády
  • zateplení střechy (rovné i šikmé)
  • renovace / výměna oken
  • zateplení podlahy a stropu
 

Komplexní zateplení rodinného domu

Zateplení fasády

Provádíme zateplení domů vhodným druhem fasády (odvíjí se individuálně dle materiálu zdiva, jeho povrchové úpravy, okolních podmínek a dalších parametrů).

 
 
 
Zateplení střechy

Realizujeme zateplení šikmých i rovných střech. Zateplením střechy je druhá nejúčinnější forma zateplení z pohledu úspory energie (až 30% úspory oproti stavu před zateplením).

 
 
 
Renovace / výměna oken

V rámci zateplení provádíme také výměnu / renovaci oken, vyžaduje-li si to jejich stav. Pro komplexní a funkční zateplení je potřeba mít kvalitní realizovaná okna, nepropouštějící chlad netěsnostmi a tepelnými mosty.

 
 
 
Zateplení podlahy a stropu

Vhodná tepelná izolace podlahy a stropu je skvělou doplňující součástí komplexního systému zateplení. Nutnost provedení a způsob její realizace se odvíjí především od okolních podmínek a možností provedení.

 
 
 

 

FABRIKO MORAVA s.r.o. je dynamicky rozvíjející se stavební společnost, která jedná svým jménem samostatně. Řadíme se mezi menší firmy, zaměstnáváme okolo dvaceti pracovníků. Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi a při realizacích využíváme nové trendy a progresivní technologie. Za dobu své působnosti na trhu ve stavebnictví jsme se zařadili na přední pozice v oboru společností s dobrým jménem.

Zjistit více...

Kontakt

© 2021 FABRIKO Morava s.r.o. All Rights Reserved. Realizace webu: MichalKnytl.cz