Rekonstrukce

Support

panelovy dum
 

Rekonstrukce

 

K portfoliu našich služeb samozřejmě patrí i kompletní rekonstrukce. Zajistíme i veškeré související práce jako je například elektroinstalace, vodoinstalace a další.

Provádíme:

  • Rekonstrukce bytových jader
  • Rekonstrukce rodinných domů
  • Rekonstrukce památkových domů
  • Rekonstrukce historických objektů
  • Rekonstrukce průmyslových staveb a komerčních objektů

Zajistíme také s rekonstrukcí veškeré související práce jako je např. elektroinstalace, vodoinstalace, vzduchotechnika a další.

 
 

Proč rekonstruovat

Zvýšení komfortu bydlení

Jedním z hlavních důvodů rekonstrukce bude patrně vždy zútulnění a zvýšení komfortu bydlení tak, aby svým vzhledem, ale i praktičností odpovídalo dnešní době.

 
 
 
Snížení energetické a ekologické zátěže

Díky moderním komponentům a materiálům dochází při kvalitně provedené rekonstrukci k nezanedbatelným energetickým a ekologickým úsporám.

 
 
 
Snížení rizik

Výměnou staré elektroinstalace, vodoinstalace se sníží riziko havárie. Díky moderním, zdravotně nezávadným materiálům se vytvoří zdravé prostředí bez přítomnosti vlhkosti a plísní.

 
 
 
Zvýšení hodnoty nemovitosti

Navýšení hodnoty nemovitosti oproti stavu před rekonstrukcí je markantní a tato hodnota obvykle znatelně převýší celkové náklady na rekonstrukci.

 
 

 

FABRIKO MORAVA s.r.o. je dynamicky rozvíjející se stavební společnost, která jedná svým jménem samostatně. Řadíme se mezi menší firmy, zaměstnáváme okolo dvaceti pracovníků. Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi a při realizacích využíváme nové trendy a progresivní technologie. Za dobu své působnosti na trhu ve stavebnictví jsme se zařadili na přední pozice v oboru společností s dobrým jménem.

Zjistit více...

Kontakt

© 2021 FABRIKO Morava s.r.o. All Rights Reserved. Realizace webu: MichalKnytl.cz