panelovy dum
 

střechy

 

Zajišťujeme kompletní střešní práce u všech druhů střech, ať už jde o střešní konstrukce a střešní pláště klasické nebo atypické - sedlové, ploché, šikmé, mansardové nebo pultové.

Provádíme:

  • kompletní montáže nových střech
  • opravy a rekonstrukce střech
  • izolace a hydroizolace střech
  • montáže střešních oken
  • veškeré klempířské, tesařské a pokryvačské práce

Naše služby poskytujeme na klíč, včetně dodávky a dopravy materiálu. Používáme pouze kvalitní materiály a garantujeme odbornost a dobrou znalost stavebních postupů, které doporučují výrobci střešních krytin.

 

Systém podtlakového kotvení Protan

Nyní nejpoužívanější vakuové střechy. Určeno pro zhotovení povlakových krytin plochých střech. Systém zahrnuje originální prvky: hydroizolační fólie Protan SE, pěnové těsnění 6x40mm, děrovaný kotvící profil, vakuové ventily s příslušenstvím.

 

FABRIKO MORAVA s.r.o. je dynamicky rozvíjející se stavební společnost, která jedná svým jménem samostatně. Řadíme se mezi menší firmy, zaměstnáváme okolo dvaceti pracovníků. Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi a při realizacích využíváme nové trendy a progresivní technologie. Za dobu své působnosti na trhu ve stavebnictví jsme se zařadili na přední pozice v oboru společností s dobrým jménem.

Zjistit více...

Kontakt

© 2021 FABRIKO Morava s.r.o. All Rights Reserved. Realizace webu: MichalKnytl.cz